Özel Adagöz Tıp Merkezi

2006 yılının Haziran ayında Kuşadası’nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi,10.yılı 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Kuşadası’na değil tüm çevre il ve ilçelere deneyimli uzman doktor kadrosuyla ve yenilenen binasıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir. 1300 m2 lik kapalı alana sahip 4 katlı modern binasında, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Tıp merkezi her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye sahip her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sağlık hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.
Özel Adagöz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Adagöz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacıfeyzullah Mahallesi Koçtaş Yolu Sokak No:8 Kuşadası Aydın ( kuşadası otagar karşısı koçtaş arkası)
Telefon Tel:(0256) 614 65 65 – 614 21 22
Fax Fax:(0256) 614 91 03
E-Mail E-Mail:info@adagoz.com.tr
Özel Adagöz Tıp Merkezi Nerede
Özel Adagöz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Adagöz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adagöz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adagöz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adagöz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
GLOKOM BÖLÜMÜ, KATARAKT BÖLÜMÜ, RETİNA BÖLÜMÜ, OKÜLOPLASTİ BÖLÜMÜ, ŞAŞILIK VE ÇOCUK GÖZ HASTALIKLARI BÖLÜMÜ, KONTAKT LENS BÖLÜMÜ
Özel Adagöz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Adagöz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -