Özel Söke Diyaliz Merkezi

Söke diyaliz merkezi bir Halikarnas diyaliz gurup kliniği olup, 2002 yılından bu yana Söke, Kuşadası, Didim ve çevre beldelere hemodiyaliz hizmeti vermektedir, 2010 yılından bu yana müstakil, tamamen diyaliz hizmetine yönelik yeni binasında 30+1 yedek fresenius marka cihaz ile iki dönüm arazisinde bin metrekare kapalı kullanım alanı ile diyaliz hastalarına hizmet sunmaktadır. Kuşadasına yirmi kilometre uzakta olan merkez, bir çok tatil beldesinin ulaşım güzergahı üzerinde olup kurulduğundan bu yana tatil diyalizi ile ilgili kadrosu ve araçları ile çevreden hastaların servislerini sağlama deneyimi edinmiştir. Diyaliz esnasında sağlık hizmeti yanı sıra, hastalarımız, aperatif yiyecek içecek hizmeti, wi-fi, kapalı devre tv sistemi ve önceden bildirildiği halde kendi ülke televizyonlarını izleme imkanlarına sahiptirler. Diyaliz merkezimiz hastalarımıza bir süre önce bildirilmesi halinde, single needle, uzun gece diyalizi, gibi farklı uygulamaları gerçekleştirme deneyimine sahiptir. Merkezimiz yüksek kapasiteli duble reverze osmoz su sistemine sahip olup herhangi bir elektrik kesintisinde yüzeli KW, otomatik jeneratör sistemi tarafından desteklenmektedir. Kullandığımız servis araçları Renault master ve Fort transit marka araçlar olup her biri, ondört artı bir kapasitededir.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Söke Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Cami, İstasyon Cd. No:113, 09200 Söke/Aydın  
Telefon (0256) 512 05 06
Fax
E-Mail

Özel Söke Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Söke Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Söke Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Söke Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Söke Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Acil

Özel Söke Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Söke Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -