Selim İlçe Devlet Hastanesi

Hizmeti alan ve sunanları memnun eden, Yeniliklere açık, Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, Güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.Standartlarının yükseltilmesi için tüm olanakları eksiz kullanmak, tecrübeli ve alanında yetkin uzman kadromuzla, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bölgemizin referans hastanesi olmaktır.

Selim İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Selim İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres ÇARŞI MAHALLESİ HÜRRİYET CADDESİ NO:43 SELİM/KARS  
Telefon 0 474 461 33 90
Fax 0 474 461 34 10
E-Mail karsdh5@saglik.gov.tr

Selim İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Selim İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Selim İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Selim İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Selim İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Selim İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Selim İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-Diş Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Evde Sağlık Birimi

Selim İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Selim İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -