Hadim Devlet Hastanesi

T.C Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Sistemine uygun olarak, sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli per­soneli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni tek­nolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve in­sana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güler yüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.Tüm hasta ve yakınlarının, hastane çalışanlarının güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, örnek gösterilen bir sağlık kuruluşu olmak.

Hadim Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hadim Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Cad. No:1-A Ereğli/KONYA  
Telefon 0332 223 50 00
Fax 0332 223 50 19
E-Mail konyadhs9@saglik.gov.tr

Hadim Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Hadim Devlet Hastanesi Nerede
Hadim Devlet Hastanesi Randevu Alma
Hadim Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hadim Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hadim Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hadim Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-İç Hastalıkları Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği

-Ağız ve Diş Hastalıkları Polikliniği

-Genel Cerrahi Polikliniği

Hadim Devlet Hastanesi Doktorları
Hadim Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -