Sarıkaya Devlet Hastanesi

Sarıkaya Devlet Hastanesinin misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık personeli ile kalite, güvenilir, mesai kavramı olmaksızın hizmet sunmak. Sarıkaya Devlet Hastanesinin, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, bulunduğu bölge içinde ve dışında referans olmayı amaçlayan sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarıkaya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şekerpınar Mah. Hastane Cad. 675 Nolu Sok. No:1 Sarıkaya Devlet Hastanesi Sarıkaya / YOZGAT  
Telefon 0 354 772 3366
Fax 0 354 772 2237
E-Mail

Sarıkaya Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sarıkaya Devlet Hastanesi Nerede
Sarıkaya Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sarıkaya Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sarıkaya Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Endoskopi Kolonoskopi

-Hemodiyaliz Ünitesi

-Odyometri Birimi

-Merkezi Sterilizasyon Ünitesi

-Kan Transfüzyon Merkezi

-Laboratuvar

-Röntgen

-Eczane

-Ameliyathane

-Doğumhane

-Yoğun Bakım

-Poliklikler

Sarıkaya Devlet Hastanesi Doktorları
Sarıkaya Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -