Yozgat Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi

İNSAN VE HASTA HAKLARINA SAYGILI, GELİŞİME AÇIK, ÇAĞDAŞ BİR SAĞLIK HİZMETİNİ, GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ORTAMDA ETKİN, VERİMLİ, SAYGIN, KALİTELİ, KOLAY ERİŞİLEBİLİR VE GÜLER YÜZLÜ BİR ANLAYIŞLA TOPLUMA SUNMAYI KENDİMİZE REFERANS KABUL EDİYORUZ.-İNSANA VE ÇEVREYE SAYGIYI, -EKİP ANLAYIŞI İLE PERSONELİN AKTİF KATILIMINI, -SÜREKLİ GELİŞİM İÇİN SÜREKLİ EĞİTİMİ, -MOTİVASYON VE İLETİŞİMİ, -ÇAĞDAŞ BİR ÇALIŞMA ORTAMI, -SÜREKLİ, ETKİN VE HAKKANİYETLE UYGUN HİZMET, -BİREYSEL VE TOPLUMSAL MEMNUNİYETİ ARTIRMAK, -SEKTÖRLER ARASI İŞ BİRLİĞİNİ KENDİMİZE REFERANS KABUL EDİYORUZ.

Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Sağlık Bakanlığı Çayıralan İlçe Devlet HastanesiYeni Mahalle , Beyazıt Caddesi , No:2 Çayıralan / YOZGAT  
Telefon 0354 736 1784
Fax 0354 736 1866-1054
E-Mail serkan.coskun@saglik.gov.tr

Yozgat Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Yozgat Çayıralan İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yozgat Çayıralan İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Poliklinik Hizmetleri

-Ağız Ve Diş Sağlığı

-Aile Hekimliği Polikliniği

-İç Hastalıkları(Dahiliye)

-Evde Sağlık Hizmetleri

Çayıralan İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Yozgat Çayıralan İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -