Akdağmadeni Devlet Hastanesi

Modern teknolojik olanakları kullanarak, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımla, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile sağlık hizmetini sunmaktır.Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, hasta haklarına saygılı, her hastanın eşit şekilde sağlık hizmetine ulaşabildiği yeniliklere açık, profesyonel bir ekip ruhu ile etik kurallara uygun, çağdaş fiziki şartlarda, çalışanların ve hastaların memnuniyetini ön planda tutan sağlık hizmetini sunmaktır.

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akdağmadeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gültepe Mah. 171 Sok. No:44 Akdağmadeni/YOZGAT  
Telefon 0.354 314 13 07
Fax 0.354 314 14 77
E-Mail yozgatdhs1@saglik.gov.tr

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Nerede
Akdağmadeni Devlet Hastanesi Randevu Alma
Akdağmadeni Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Akdağmadeni Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği

-Kardiyoloji Polikliniği

-Göz Hastalıkları Polikliniği

-Psikiyatri Polikliniği

-Kulak Burun Boğaz Polikliniği

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Acil Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Diyet Polikliniği

-Psikolog Polikliniği

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Doktorları
Akdağmadeni Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -