Özel Urfa Lotus Hastanesi

3 yılı aşkın süredir, ektiğimiz her bir tohumdan kaliteli sağlık hizmeti ve tecrübe meyveleri yetiştiren biz ” Özel Lotus Hastanesi “, dün olduğu gibi bugün de soframızı en leziz sağlık hizmetleri ile donatıp, bizim için herşeyden değerli olan sizlere ikram edebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Takdir edersiniz ki ” kaliteli ” sağlık hizmeti verebilmek, çok küçük parçalardan oluşan fakat insan sevgisi ile yoğrulduğunda çok büyük bir kitle haline gelen, en önemlisi ise bileşenlerinde en ufak hatayı bile kabul etmeyen bir bütündür. Biz ” Özel Lotus Hastanesi ” çalışanları olarak bunun bilincindeyiz. Konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli misafirlerimizi kaliteli sağlık hizmeti ile ağırlamaya davet ediyoruz. Etkinliğini sürekli iyileştirerek, sağlık sektöründe ulusal ve uluslararası bir marka olmak…

Özel Urfa Lotus Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Urfa Lotus Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şenevler, Şanlıurfa Diyarbakır Yolu No:142 Karaköprü/Şanlıurfa  
Telefon (0414) 317 39 99
Fax
E-Mail bilgi@lotushastanesi.com

Özel Urfa Lotus Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Urfa Lotus Hastanesi Nerede
Özel Urfa Lotus Hastanesi Randevu Alma
Özel Urfa Lotus Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Urfa Lotus Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Urfa Lotus Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Urfa Lotus Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-TIBBİ BİRİMLERİMİZ

-İDARİ BİRİMLERİMİZ

-ÖZELLİKLİ BİRİMLERİMİZ

-ACİL SAĞLIK HİZMETLERİMİZ

Özel Urfa Lotus Hastanesi Doktorları
Özel Urfa Lotus Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -