Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İnsani ilişkilerde sosyal iletişim ve bilimsel alanda araştırmacılığın önemini kavramış, temel becerilerle donatılmış, uzman hekim yetiştirmek, tıbbi ve etik kurallara bağlı kalarak çağdaş, güvenilir hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.Hastane hizmetlerinde kaliteli, verimli, güvenilir, lider bir hastane olmaktadır.

SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No : 199 PK : 55090 İlkadım /SAMSUN  
Telefon 0.362 311 1500
Fax 0.362 277 8765
E-Mail

Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Tıp Kliniği

-Cerrahi Klinikler

-Dahili Klinikler

-Ameliyathane

-Yoğun Bakım Üniteleri

-Özellikli Hizmetler

-Laboratuarlar

SBÜ Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -