Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Ruh sağlığı hizmetlerini bilimsel veriler ışığında uygulayarak fark oluşturmak, Yasal mevzuatlara bağlı, tıbbi etik değerlerine uyan, hasta ve çalışan haklarına saygılı, eğitimli, titiz, güler yüzlü personellerle hizmet vermek. Hastalarımıza kendilerini güvende hissedebilecekleri tedavi ortamları hazırlamak, rehabilite etmek ve yaşam kalitesini arttırmak. Bölgede toplum temelli ruh sağlığı hizmeti vermek ve gelişimini sağlamak. Tüm bu hizmetleri vererek hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Ruh Sağlığı Hastalıkları alanında projeler üreten, hastaları ve çalışanları tarafından tercih edilen, Toplum Temelli Ruh Sağlığı sistemine rehberlik eden, kendi alanında model hastane olmak.

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kadıköy Mahallesi. 1545.Cadde. No:6 İLKADIM – SAMSUN  
Telefon 0 (362) 431 55 59
Fax 0 (362) 431 78 55
E-Mail samsunrhh1@saglik.gov.tr

Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Nerede
Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Psikiyatri Kliniği

-Çocuk Psikiyatri Kliniği

-Nöroloji Kliniği

-Acil (İlk ve Acil Yardım) Kliniği

-Konuşma Ve Dil Terapisti

-Çocuk Gelişimi

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Anastezi

-Laboratuvar

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -