Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi

Toplumun yaşam kalitesi yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Hizmet verdiğimiz tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ve ilkelerden ödün vermeden hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğuna kaliteli, ulaşılabilir, kesintisiz ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunabilmektir.Sağlık hizmetlerinde geleneksel tıbbın insancılığından uzaklaşmadan, çağdaş tıbbın teknik alt yapısını yakından izleyerek, kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir kuruluş olmaktır, Deneyimli hekimleri ve ekip bilincini benimsemiş kadrosuyla izleyen kuruluşlara da örnek olmayı arzu etmektedir Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, gelirden ve hastalardan sağlanan gelirleri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya hasta bakımı ve tedavi hizmeti üretmek,Milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Derebahçe, Bahçıvan Sk. No:14, 55060 İlkadım/Samsun  
Telefon Tel:0362 230 88 98
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:atasamhastanesi@atasamgrup.com

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Nerede
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Anesteziyoloji

-Beslenme Ve Diyet

-Beyin Ve Sinir Cerrahisi

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

-Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Kalp Ve Damar Cerrahi

-Kulak-Burun-Boğaz

-Nöroloji

-Ortopedi Ve Trav

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Doktorları
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -