Samsun Gazi Devlet Hastanesi

İnsan odaklı güler yüzlü hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren, güvenilir, etkili sağlık hizmeti sunarak hasta ve çalışan memnuniyetini sağlayan , modern teşhis ve tedavi olanaklarıyla bölgede tercih edilen örnek sağlık kuruluşu olmaktır.Teknolojik gelişmelerin ışığında sürekli iyileştirmelerin sağlandığı, çalışanların hizmet içi eğitimlerle gelişiminin arttırıldığı, hastaların geri bildirimleri doğrultusunda gerekli iyileştirmelerin yapıldığı, etkin, verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Samsun Gazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No: 86 PK: 55070 İlkadım/SAMSUN  
Telefon 0 (362) 311 30 30
Fax 0 (362) 230 79 60
E-Mail samsundh09@saglik.gov.tr

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Nerede
Samsun Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Samsun Gazi Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Samsun Gazi Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ameliyathane

-Poliklinikler

-Özellikli Hizmetler

-Acil Tıp ( Acil ve İlkyardım ) Kliniği

-Görüntüleme Hizmetleri

-Dahili Klinikler

-Cerrahi Klinikler

-Laboratuvar

-Yoğun Bakım Üniteleri

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Doktorları
Samsun Gazi Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -