Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığı yaklaşımını ön planda tutan, toplumda ağız ve diş sağlığı açısından farkındalık oluşturmayı hedefleyen, hasta ve çalışan memnuniyetini hizmet kalitesi ile beraber artırmayı hedefleyen, yerinde ve zamanında, etkili ve güvenilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Hizmet sunumunda etik değerlere bağlı kalarak, bilimin ve teknolojinin rehberliğinde, kurumsal kalite ve akreditasyon hedefine ulaşmak, çözüm odaklı, kararlı, tarafsız, süratli, verimli ve etkili hizmet sunarak, hastalar çalışanlar arasında işbirliği ve eşgüdümü sağlamaktır.

Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Mah. Ziya Gökalp Cd. No:46 /2 Salihli / Manisa  
Telefon

0 (236) 714-1446

0 (236) 714-70-40

Fax 0 (236) 714-14-47
E-Mail manisasalihli.adsm@saglik.gov.tr

Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://salihliadsm.saglik.gov.tr/TR,144110/hizmetlerimiz.html
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Salihli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -