Özel Medigüneş Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Medigüneş Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medigüneş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zafer Mah. 629. Sk. No: 27 Salihli – Manisa
Telefon Tel:(236) 712 0 712
Fax Fax:(236) 712 43 43
E-Mail E-Mail:medigunes@medigunes.com.tr
Özel Medigüneş Hastanesi Nerede
Özel Medigüneş Hastanesi Randevu Alma
Özel Medigüneş Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigüneş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medigüneş Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigüneş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Ve Ambulans, Anestezi Ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi, Çocuk Sağlığı, Dermatoloji (Cildiye), Diyet Ve Beslenme, Eeg – Emg, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Koroner Anjiyografi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Medikal Estetik, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji
Özel Medigüneş Hastanesi Doktorları
Özel Medigüneş Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -