Özel Salihli Can Hastanesi

“Bireysel ve toplumsal sağlığa dair “İnsan sağlığını bütünüyle korumak ve iyileştirmek için bilgimizi ve ilgimizi herkes için değer yaratacak eşsizlikte ve süreklilikte sunmaktır.”olumlu ilklere imza atmak.”
Özel Salihli Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Salihli Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yörük Mahallesi Avar Cd. No:123
Telefon Tel:0 (236) 715 40 00
Fax Fax:0 (236) 714 62 42
E-Mail E-Mail:iletisim@salihlican.com
Özel Salihli Can Hastanesi Nerede
Özel Salihli Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Salihli Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Salihli Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Salihli Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Salihli Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi ve Travmatoloji, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Estetik & Güzellik Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Klinik Psikoloji, Radyoloji, Laboratuvar, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Obezite (Şişmanlık), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Kardiyoloji, Beslenme ve DiyetDiyaliz
Özel Salihli Can Hastanesi Doktorları
Özel Salihli Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -