Özel Salihli Hastanesi

Mutlu, huzurlu bir toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğunun bilincinde; teknolojinin imkanlarını, en son tarama, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bunları belli disiplin ve özveri göstererek bölgemiz ve çevre bölgeden gelen tüm hastalara koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın gelişimi doğrultusunda sunmak.Bölgenin sağlık sorunlarına işinde deneyimli, bilgili, becerikli ve özverili kadrosuyla yaklaşan; toplumun herkesimine fark gözetmeksizin eşit ve adaletli sağlık hizmeti veren; bünyesindeki tıbbi ekipman ve güleryüzlü çalışanları ile herkesin ilk tercih edeceği sağlık kuruluşu olmak.

Özel Salihli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Salihli Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Menderes Cad. No:48 Salihli/Manisa
Telefon 0(236) 713 14 00
Fax 0(236) 713 14 01
E-Mail info@osh.com.tr

Özel Salihli Hastanesi Nerede
Özel Salihli Hastanesi Randevu Alma
Özel Salihli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Salihli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Salihli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Salihli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Dermatoloji (Cildiye)

-Ortopedi Ve Travmatoloji

-Kardiyoloji

-Genel Cerrahi

Fizik Tedavi

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Üroloji

-Laboratuvar

-Nöroloji

-Diyet Ve Beslenme

-Radyoloji

-Acil Servis Ve Ambulans

-Anestezi Ve Reanimasyon

Özel Salihli Hastanesi Doktorları
Özel Salihli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -