Özel Salihli Hastanesi

Mutlu, huzurlu bir toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğunun bilincinde; teknolojinin imkanlarını, en son tarama, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bunları belli disiplin ve özveri göstererek bölgemiz ve çevre bölgeden gelen tüm hastalara koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın gelişimi doğrultusunda sunmak.Bölgenin sağlık sorunlarına işinde deneyimli, bilgili, becerikli ve özverili kadrosuyla yaklaşan; toplumun herkesimine fark gözetmeksizin eşit ve adaletli sağlık hizmeti veren; bünyesindeki tıbbi ekipman ve güleryüzlü çalışanları ile herkesin ilk tercih edeceği sağlık kuruluşu olmak.
Özel Salihli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Salihli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Menderes Cad. No:48 Salihli/Manisa
Telefon Tel:0(236) 713 14 00
Fax Fax:0(236) 713 14 01
E-Mail E-Mail:info@osh.com.tr
Özel Salihli Hastanesi Nerede
Özel Salihli Hastanesi Randevu Alma
Özel Salihli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Salihli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Salihli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Salihli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi Ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Laboratuvar, Nöroloji, Diyet Ve Beslenme, Radyoloji, Acil Servis Ve Ambulans, Anestezi Ve Reanimasyon
Özel Salihli Hastanesi Doktorları
Özel Salihli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -