Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinde 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Göz ile ilgili tüm cerrahi işlemler uzman doktorlar ve modern cihazlar eşliğinde yapılmaktadır.

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aksoy Mah. Şüheda Cad. No:180
Telefon 0 (236) 713-0112
Fax
E-Mail

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -