Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü

Ben 1975 yılında Ankara’ da doğdum. İlköğretimimi 1986 yılında Ankara’ da Yenimahalle Fatih ilkokulu’ nda tamamladım. Ortaokul ve lise eğitimimi 1992 yılında Kahramanmaraş Afşin Lisesi’ nde bitirdim. 1993-2000 yılları arasında Edirne’ de Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olarak Pratisyen doktor oldum. İlk mesleki tecrübemi 2000 yılında Giresun SSK Hastanesi’ nde yaşadım. 2003 yılında İhtisası kazandım ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloui ve Reanimasyon Ana Bilim dalında eğitime başladım. 2007 yılında ihtisası başarıyla bitirdikten sonra mecburi görev nedeniyle Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ ne Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak atandım. Mecburi görev süresi sonrası Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’ nde bir yıl, ardından Ordu ilinde Özel Sevgi Hastanesi’nde 1 yıl olmak üzere toplam 2 yıl görev yaptım. 2011 yılında yardımcı doçent olarak Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ne atamam gerçekleşti. 2013 yılında da Doçent doktor ünvanını kazandım ve hala aynı üniversitede Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı’nda doçent doktor olarak hizmet vermekteyim. Evli ve 2 kız çocuğum var. Yabancı dilim İngilizcedir.

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Hakkında İçerikler
Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü İletişim Bilgileri

Adres Korucuk Mah. Sakarya/Adapazarı  
Telefon 0 (264) 255-2106
Fax
E-Mail info@sgbeyaz.com

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Nerede
Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Randevu Alma
Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsünden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsünden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Bölümleri ve Servisleri

-Epidural ve Transforaminal

-Steroid Enjeksiyonları

-Nükleoplasti

-Faset Eklem Enjeksiyonu

-Ozon Diskektomi

-Laser Diskektomi

-Radyofrekans Termokoagülasyon

-Nöroplasti

-IDET

-Epiduroskopi

-Spinal Kord Stimulasyonu

Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü Doktorları
Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsünde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -