Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya

Toplumun her kesimine en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti sunmak üzere dünyada kabul görmüş son teknoloji ve güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini branşlarında yetkin ve uzman kadromuzla yurt içi ve yurt dışı hastanelerimizde uygulamak.Türkiye’de ve yurt dışında, kalite standartlarımızı daima yükselterek; göz sağlığı alanında uzmanlığımızı ve memnuniyet odaklı olma özelliğimizi korumak, marka bilinirliğimizi arttırmak ve yapacağımız bilimsel çalışma-araştırmalar ile global itibar ve referans merkezi olmak.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Hakkında İçerikler
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya İletişim Bilgileri
Adres Adres:Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A Serdivan / SAKARYA
Telefon Tel:4444469
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Nerede
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Randevu Alma
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakaryanden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakaryanden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Bölümleri ve Servisleri
GENEL GÖZ MUAYENESİ, KATARAKT, LAZER VE GÖZ İÇİ LENS, YAKIN GÖRME PROBLEMİ, RETİNA, GÖZ TANSİYONU (GLOKOM), ÇOCUK GÖZ SAĞLIĞI, ŞAŞILIK, GÖZ TEMBELLİĞİ, GÖZ ESTETİĞİ, KORNEA HASTALIKLARI, KONTAKT LENS, NÖRO-OFTALMOLOJİ, GÖZ İÇİ İLTİHAPLARI, ACİL SAĞLIK HİZMETİ
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Doktorları
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakaryande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -