Özel Adatıp Sakarya Hastanesi

Hasta, hasta yakını, çalışan ve kurumumuz ile ilişkili olan tüm kuruluşların ihtiyaç, beklenti, hak ve sorumluluklarını hizmet sunumunun her adımında göz önünde bulundurmak, yasa, yönetmelik ve meslek etiği ilkelerine uygun çalışarak, kurumumuza başvuran hastalara ilk defada hızlı, açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67 (Kazımpaşa yolu üzeri) Serdivan / SAKARYA
Telefon Tel:0 264 888 1 999 0 264 211 16 00
Fax Fax:0 264 211 16 61
E-Mail E-Mail:…
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Nerede
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Randevu Alma
Özel Adatıp Sakarya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adatıp Sakarya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Check-up, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Klinik Piskoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyoloji, Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Üroloji
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Doktorları
Özel Adatıp Sakarya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -