Özel Çark KBB Dal Merkezi

En son teknoloji kullanılarak, kulak, burun ve boğaz ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi başarı ile yapılmaktadır. Amacımız tüm bölgede eksikliği hissedilen kulak burun ve boğaz hastalıklarının (kronik sinüzit, alerji testi ve aşı tedavisi, estetik burun, horlama, baş-boyun ile ilgili tümör, kepçe kulak) tanı ve teşhisi yapılmaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuz güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Çark KBB Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çark KBB Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8 Adapazarı/Sakarya
Telefon Tel:0 (264) 272-4545
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Çark KBB Dal Merkezi Nerede
Özel Çark KBB Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Çark KBB Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çark KBB Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çark KBB Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çark KBB Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil
Özel Çark KBB Dal Merkezi Doktorları
Özel Çark KBB Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -