Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Sağlığı korumak, iyileştirmek ve geliştirmek için; hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimseyen, hastalarımızın ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, memnuniyetlerini üst düzeyde tutan, haklarını koruyan, güler yüzlü, yenilikçi, dürüst ve prensipli hizmet vermek. Hasta ve çalışan memnuniyeti sağlayarak, yenilikçi, güvenilir ve etik anlayış ile ağız diş sağlığı hizmeti sunmak. İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek; hasta, çalışan memnuniyetinin, güven ve huzurun adresi olmak.

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kemalpaşa Mah. 7.Cadde Serdivan / Sakarya  
Telefon 0.264 229 31 86 – 87
Fax 0.264 229 04 50
E-Mail

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Restoratif Diş Tedavsi Uzmanı

-Endodonti Uzmanı

-Periodontoloji Uzmanı

-Protez Uzmanı

-Diş Hekimlerimiz

-Diş Protez Teknisyen Personelleri

-Radyoloji & Hemşire Personeli

-Diş Klinik Yardımcısı & Tıbbi Sekreter

Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Sakarya Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -