Sakarya Hendek Devlet Hastanesi

İlmi teknolojik gelişmelerden faydalanarak, insana hizmet etmenin bilinci içinde, hizmet kalite standartlarının devamlı geliştirilmesi ve yükseltilmesi ilkesi ile sağlık bakım hizmetlerine katkıda bulunmak.Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı ve hizmeti veren ile alan arasındaki pozitif iletişim ile memnuniyeti sürekli hale getirmek, kaynakları etkin ve verimli kullanmak, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmek, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemek, sosyal sorumluluk projeleri ile sağlığa katkı sunmaktır.

Hendek Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hendek Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Akpınar Mahallesi Dr. Cevdet Şahinli Caddesi No:30 54300 Hendek, SAKARYA  
Telefon (0264) 614 6078 (pbx) (0264) 614 0600 (0264) 614 0603
Fax (0264) 614 6080
E-Mail sakaryadhs3@saglik.gov.tr

Sakarya Hendek Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Hendek Devlet Hastanesi Nerede
Hendek Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sakarya Hendek Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hendek Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sakarya Hendek Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hendek Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Servisi

-Ortopedi Servisi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi

-Genel Cerrahi Servisi

-Dahiliye Servisi

-Çocuk Hastalıkları Servisi

-Palyatif Bakım

-Genel Yoğun Bakım

Hendek Devlet Hastanesi Doktorları
Sakarya Hendek Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -