Özel Beyhekim Hastanesi

Hizmet alımınız süresince beklentilerinizi, memnuniyetinizi en üst seviyede karşılamak, modern tıbbın sunduğu tüm imkanları sunmak ve hastalarımızın sağlık ve mutluluğunu sağlamak amacıyla bütün gücümüzle çalışmaktır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Beyhekim Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Beyhekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tepekum Mah. Beyhekim Sk. No: 10 Adapazarı / Sakarya
Telefon Tel:0264 222 1 555
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@beyhekimhastanesi.com.tr
Özel Beyhekim Hastanesi Nerede
Özel Beyhekim Hastanesi Randevu Alma
Özel Beyhekim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beyhekim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Beyhekim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beyhekim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ACİL SERVİS, ANESTEZİ VE REANİMASYON, ÜROLOJİ ( BEVLİYE ), BİYOKİMYA, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ ( CİLDİYE ), FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, RADYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ( KBB ), DİYETİSYEN, PLASTİK CERRAHİ
Özel Beyhekim Hastanesi Doktorları
Özel Beyhekim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -