Özel Beyhekim Hastanesi

Hizmet alımınız süresince beklentilerinizi, memnuniyetinizi en üst seviyede karşılamak, modern tıbbın sunduğu tüm imkanları sunmak ve hastalarımızın sağlık ve mutluluğunu sağlamak amacıyla bütün gücümüzle çalışmaktır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Beyhekim Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Beyhekim Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tepekum Mah. Beyhekim Sk. No: 10 Adapazarı / Sakarya
Telefon 0264 222 1 555
Fax
E-Mail bilgi@beyhekimhastanesi.com.tr

Özel Beyhekim Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Beyhekim Hastanesi Nerede
Özel Beyhekim Hastanesi Randevu Alma
Özel Beyhekim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Beyhekim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Beyhekim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Beyhekim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-ACİL SERVİS

-ANESTEZİ VE REANİMASYON

-ÜROLOJİ ( BEVLİYE )

-BİYOKİMYA

-DAHİLİYE

-DERMATOLOJİ ( CİLDİYE )

-FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

-GENEL CERRAHİ

-KARDİYOLOJİ

-NÖROLOJİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-RADYOLOJİ

-KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ( KBB )

-DİYETİSYEN

-PLASTİK CERRAHİ

Özel Beyhekim Hastanesi Doktorları
Özel Beyhekim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -