Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya’nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir. Hiperbarik Oksijen Tedavisi (HBOT) bir basınç odasında tümüyle basınç altına alınan hastaya aralıklı olarak %100 oksijen solutmak suretiyle uygulanan medikal bir tedavi yöntemidir. HBOT 6000’den fazla çalışma ile desteklenmiş modern ve bilimsel bir tedavi yöntemidir.

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adnan Menderes Cad. No: 33/ A Adapazarı/Sakarya
Telefon 0264 273 16 16
Fax
E-Mail info@sakaryahiperbarik.com.tr

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ani İşitme Kaybı

-Ani Görme Kaybı

-Şofben-Soba (Karbonmonoksit) Zehirlenmesi

-Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp

-Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -