Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya’nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir. Hiperbarik Oksijen Tedavisi (HBOT) bir basınç odasında tümüyle basınç altına alınan hastaya aralıklı olarak %100 oksijen solutmak suretiyle uygulanan medikal bir tedavi yöntemidir. HBOT 6000’den fazla çalışma ile desteklenmiş modern ve bilimsel bir tedavi yöntemidir.
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Menderes Cad. No: 33/ A Adapazarı/Sakarya
Telefon Tel:0264 273 16 16
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@sakaryahiperbarik.com.tr
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ani İşitme Kaybı, Ani Görme Kaybı, Şofben-Soba (Karbonmonoksit) Zehirlenmesi, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Sakarya Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -