Özel Fizyobel FTR Merkezi

Doğru tedavi yöntemleriyle hastalarımızın ağrısını azaltıp, fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapmalarını sağlamak bunun yanında istek, şikayet ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.Merkezimizin tıptaki yeni gelişmeleri takip ederek, sürekli gelişen, hastalarca ilk sırada tercih edilen, uluslar arası standartlara sahip, dünyanın ve ülkemizin en iyi sağlık kuruluşlarından biri olmayı sağlamaktır.
Özel Fizyobel FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyobel FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Menderes Cad. Pabuçcular Mah. No:58 Adapazarı / Sakarya
Telefon Tel:0 264 282 38 00 – 01 – 02
Fax Fax:0 264 282 38 03
E-Mail E-Mail:info@fizyobel.com
Özel Fizyobel FTR Merkezi Nerede
Özel Fizyobel FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyobel FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizyobel FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyobel FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizyobel FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Çocuk Nörolojisi Rehabilitasyonu, Elektro Terapi, Lenf Ödem Tedavisi, ESWT
Özel Fizyobel FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizyobel FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -