Özel İnci Göz Hastanesi

Sağlık alanında güvenilir, mesleki değerleri sahip güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen uzman bir kadro ile son teknolojiyi kullanarak, sürekli gelişen kalite anlayışında, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak verimli hizmet vermek.Sürekli gelişimin bir hizmet felsefesi olduğunu kabul ederek, uluslararası standartlar çerçevesinde sağlık sorunlarının çözümünde tercih edilen ve referans gösterilen sağlık kuruluşu olmak.
Özel İnci Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İnci Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenigün Mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı/Sakarya
Telefon Tel:0 264 281 97 01 (4 hat) 0 264 279 85 66
Fax Fax:0 264 281 97 08
E-Mail E-Mail:info@incigoz.com.tr
Özel İnci Göz Hastanesi Nerede
Özel İnci Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel İnci Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İnci Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İnci Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İnci Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Keratokonus, Refraksiyon, Katarakt, Glokom, Şaşılık, Retina, Kontakt Lensler, Diabetik Retinopati, Kornea, Uvea, Nöro-Oftalmoloji, Akıllı Lens, Orbscan, Görme Alanı, Pakimetri, Biyometri, Fundus Floresein Anjiografisi (FFA), OCT (Optik Koherens Tomografi), Schirmer Testi, B Scan Ultrasonografi, Lazer Epilasyon, Dermokozmetik, Botox Uygulamaları, Akne Tedavisi, Siğil Tedavisi, Mantar Tetkiki, Cilt Bakımı, Paterji Testi, Dolgu, Saç Mezoterapisi, Fraksiyonel Lazer, Baby Botox, Gözaltı Morlukları
Özel İnci Göz Hastanesi Doktorları
Özel İnci Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -