Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi

2010 yılında kurulan diyaliz merkezimiz hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sunmaktır. İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’de diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Dilmen Mah. Akşemseddin Cad. No:77/B1 Erenler/SAKARYA  
Telefon 0 (264) 291 51 01
Fax 0 (264) 291 51 07
E-Mail ozsadiyalizmerkezi@gmail.com ozsadiyalizmerkezi@hotmail.com bilgi@ozsadiyaliz.com

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Periton Diyalizi

-Hemodiyaliz

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -