Rize Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesinin, sağlık hizmetleri sunumunda uygulanacak kalite güvence sistemi dahilinde hasta ve yakınlarının memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, personelde kurum kültürü oluşturarak yaptıkları işten gurur duymalarının sağlanması ve deontoloji ilkelerine sadık kalarak çalışanlara hizmet içi eğitim desteğiyle kaliteli sağlık hizmeti sunulması ana misyonumuzdur.Hastanemizin sağlık hizmetleri sunumunda kalite devamlılığını sağlayabilmesi için önceden belirlenmiş, kısa ve uzun vadeli hedeflerin tutturulabilmesi ve kurum bilincinin oluşturulması vizyonumuzdur.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mahallesi Atasay Sokak 53350 Güneysu / RİZE  
Telefon 0(464) 344 11 04 / 0(464) 344 11 93
Fax 0(464) 344 21 16
E-Mail

Rize Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kulak Burun Boğaz Polikinliği

-İç Hastalıkları Polikinliği

-Aile Hekimiliği 1

-Aile Hekimiliği 2

-Diş Hekimliği 1

-Diş Hekimliği 2

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Acil Servis

– Laboratuvar

-Röntgen

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -