Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi, Rize şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Piriçelebi, Cumhuriyet Cad. Başoğlu Han, 53020 Rize Merkez/Rize
Telefon 0 (464) 214-4018
Fax
E-Mail

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Bağımlılık

-Cinsel Bozukluklar

-Çocuk Ergen Ruh Sağlığı

-Depresyon

-Hipnoz

Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Rize Ruh Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -