Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşabilir, güler yüzlü yaklaşımla; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektir. Konusunda uzman, kaliteli ve verimli, her türlü yeniliklere açık, kendini geliştirebilen, çağdaş, güvenilir bir ekiple, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, toplumumuza ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek.

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Paşakuyu Mahallesi Atatürk Cad. Zübeyde Hanım Sokak Rize Sağlık Kompleksi Merkez Rize  
Telefon

0464 2148821 

0464 2147675

Fax 0464 2147781
E-Mail rize.adsm@saglik.gov.tr

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Pedodonti (Çocuk)

-Diş Poliklinik Hizmetleri

-Ortodonti Polikliniği

-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-Poliklinikler

-Sterilizasyon

-Ağız ve Çene Radyoloji (Röntgen)

-Protez Laboratuvar

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Engelli Poliklinik Hizmetleri

Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Rize Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -