Özel Rize Tıp Merkezi

Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır. Nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerimizi din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin sunmaktadır.Tıp Merkezi; etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur. Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Rize Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rize Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6 Rize Merkez  
Telefon

0 (464) 253 44 44

0 (464) 214 79 44

Fax 0 (464) 214 71 99
E-Mail zetipmerkezi@hotmail.com

Özel Rize Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rize Tıp Merkezi Nerede
Özel Rize Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Rize Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rize Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rize Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rize Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Hastalıkları

-Dahiliye

-Cildiye

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Göğüs Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi – Travmatoloji

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Beslenme ve Diyet

-Acil

-Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikoloji Birimi

-Labaratuvar

-Radyotik Görüntüleme

Özel Rize Tıp Merkezi Doktorları
Özel Rize Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -