Özel Rize Göz Merkezi

Rize ili merkezinde 2007 yılından itibaren “Özel Rize Göz Merkezi” adı altında faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Kliniğimiz bünyesinde üç tam zamanlı uzman göz hekimi ve bir anestezi ve reanimasyon uzmanı kısmi zamanlı olarak çalışmaktadır. Kliniğimiz göz hastalıkları alanında medikal ve cerrahi tedavileri hastalarımıza en iyi şekilde sunmaktadır. Alanında uzman hekimlerimizle özelikle oküloplasti, kornea, göz tansiyonu(glokom), katarakt ve şaşılık cerrahisi alanında başarılı ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca çocukluk çağı refraktif göz hastalıkları ve diğer çocukluk çağı göz hastalıklarının tedavisi titizlikle yapılmaktadır. Kliniğimizde; glokom, diabetik retinopati, maküla hastalıkları ve diğer retinal vasküler hastalıklardaki retina görüntüleme ve analizinde OCT (Optical Coherence Tomography) teknolojisi kullanılmaktadır. Ayrıca, retina ve koroid hastalıklarının tanısında FFA (Fundus Fluorescein Angiography) tekniği kullanılmaktadır. Glokom, hipofiz hastalıkları, inme, beyin tümörleri ve diğer nörolojik hastalıkların tanısında kullanılan görme alanı testleri, otomatik perimetri ( Bilgisayarlı Görme Alanı ) kullanılarak yapılmaktadır. Merkezimizin konumu itibari ile ulaşımı kolaydır. Güleryüzlü ve iyi eğitimli medikal personelimiz sayesinde değerli hastalarımıza yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Özel Rize Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rize Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Eminettin Mah, Cumhuriyet Cd. No:82, 53020 Merkez/Rize
Telefon

0545 214 7460

0464 214 7460

Fax 0464 213 0936
E-Mail rizegozmerkezi@hotmail.com

Özel Rize Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rize Göz Merkezi Nerede
Özel Rize Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Rize Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rize Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rize Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rize Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ÇOCUKLARDA GÖZ MUAYENESİ

-GÖZ TANSİYONU

-KATARAKT TANI TEDAVİSİ

-KORNEA KONJONKTİVA TANI & TEDAVİSİ

-KONTAKT LENS UYGULAMALARI

-DİYABET TANI & TEDAVİSİ

-MAKULA DEJERASYONU

-GÖZ TÜMORÜ & ROMATİZMAL HASTALIK.

-GÖZ KAPAĞI & GÖZYAŞI KANAL YOLLARI

Özel Rize Göz Merkezi Doktorları
Özel Rize Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -