Patnos Devlet Hastanesi

reklam
Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olarak, hasta ve çalışan memnuniyeti prensibiyle hareket ederek, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak güvenli , temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmaktır.Yenilikçi , her geçen gün gelişmeye önem veren , hasta ve çalışan memnuniyetini temel ilke edinerek alanında en iyi hizmeti veren örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından olmaktır.
Patnos Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Adilcevaz yolu üzeri 5.km Ağrı/Patnos
TelefonTel:0 472 616 1556
Fax0 472 616 1194
E-MailE-Mail: patnosdh@saglik.gov.tr
Patnos Devlet Hastanesi Nerede
Patnos Devlet Hastanesi Randevu Alma
Patnos Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Patnos Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Patnos Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Patnos Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Cerrahi Branşlar,Dahili Branşlar,Ağız ve Diş Sağlığı,Diyaliz,
Patnos Devlet Hastanesi Doktorları
Patnos Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -