Patnos Devlet Hastanesi

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olarak, hasta ve çalışan memnuniyeti prensibiyle hareket ederek, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak güvenli , temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmaktır.Yenilikçi , her geçen gün gelişmeye önem veren , hasta ve çalışan memnuniyetini temel ilke edinerek alanında en iyi hizmeti veren örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından olmaktır.
Patnos Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Adilcevaz yolu üzeri 5.km Ağrı/Patnos
Telefon Tel:0 472 616 1556
Fax 0 472 616 1194
E-Mail E-Mail: patnosdh@saglik.gov.tr
Patnos Devlet Hastanesi Nerede
Patnos Devlet Hastanesi Randevu Alma
Patnos Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Patnos Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Patnos Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Patnos Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Cerrahi Branşlar, Dahili Branşlar, Ağız ve Diş Sağlığı, Diyaliz,
Patnos Devlet Hastanesi Doktorları
Patnos Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -