Adilcevaz Onkoloji Hastanesi

Adilcevaz Onkolji Hastanesi olarak yenilikçi ve katılımcı yönetim sistemimiz; tıbbi uygulamaları ve teknolojik yenilikleri ile örnek gösterilen, toplum beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, uluslararası standartlarda hizmet veren örnek bir hastane olmak.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen tedavi edici uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, kaliteli hizmeti eksiksiz bir şekilde uzman kadrolarla sunan bir hastane olmak.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Hakkında İçerikler
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres ATATÜRK MAH. ERÇİŞ CAD. ADİLCEVAZ \BİTLİS  
Telefon 0 434 311 44 93
Fax 0 434 311 40 02
E-Mail adilcevazonkoloji@gmail.com

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Nerede
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Randevu Alma
Adilcevaz Onkoloji Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Adilcevaz Onkoloji Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri

-Pratisyen Dr.

-Diş Poliklinik

-Çocuk Hastalıkları

-İç Hastalıkları

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Doktorları
  Adilcevaz Onkoloji Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -