Tutak İlçe Devlet Hastanesi

En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Yönetimiyle örnek bir model oluşturan, Hasta ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider sağlık kuruluşu olmaktır.Özenli, Çalışkan, Güler yüzlü ve Saygılı olmaktır.
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tutak İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :…
Telefon Tel:…
Fax ….
E-Mail E-Mail:…
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tutak İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tutak İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ, DİŞ KLİNİĞİ, HEMODİYALİZ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ, AİLE HEKİMLİĞİ SERVİSİ, PEDİATRİ (ÇOCUK) SERVİSİ, DAHİLİYE SERVİSİ, KADINDOĞUM SERVİSİ,
Tutak İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Tutak İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -