Malazgirt Devlet Hastanesi

Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek hasta haklarına saygılı, sürekli fikir üreten ve yenilikçilere açık, profesyonel bir ekip ruhu ile etik kurallara uygun, çağdaş fiziki şartlarda çalışanların ve hastaların memnuniyetini ön planda tutan, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini sunmaktır.Hasta tanı tedavi konularında bilimsel ve nitelikli çağdaş, güler yüzlü, sağlık hizmetlerinin verilmesini, verilen bu sağlık hizmetlerinde ölçü kabul edilen istatistiksel değerinin ülkemiz ve özellikle bölgemiz bazında çağdaş ve geçmiş ülkelerin değerine ulaşmasına etkin ve etkili katkı yapılması.

Malazgirt Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Malazgirt Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Saltukgazi Mahallesi, Hastane Cd., 49400 Malazgirt/Muş  
Telefon 04365112396
Fax 04365115217
E-Mail musdhs3@saglik.gov.tr

Malazgirt Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Malazgirt Devlet Hastanesi Nerede
Malazgirt Devlet Hastanesi Randevu Alma
Malazgirt Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Malazgirt Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Malazgirt Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Malazgirt Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

-Genel Cerrahi

-Kadın Hasatlıkları & Doğum Kliniği

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Üroloji

-Çocuk Sağlığı & Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Fiziksel Tıp & Rehabilitasyon

-İç Hastalıkları

-Nöroloji

-Radyoloji

-Ruh Sağlığı & Hastalıkları

-Diş Kiliniği

-Acil Servis

-Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi

Malazgirt Devlet Hastanesi Doktorları
Malazgirt Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -