Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi

Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kışla Mahallesi Çınarlı Caddesi Pk:65400  
Telefon 0.432 351 96 61
Fax 0.432 351 96 61
E-Mail vandhs4@saglik.gov.tr

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Nerede
Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diğer Branşlar

-Diş Hekimleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahili Branşlar

-Cerrahi Branşlar

-Acil Servis

Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi Doktorları
Ercis Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -