Özel Yedimart Hastanesi

ÖZEL YEDİ MART HASTANESİ’nde İnsan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak. Hastane olarak Sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak. Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak. Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile örnek bir bölge hastanesi olmak. Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz. Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetleri sunmaları için eğitimlerini sürdüreceğiz. Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız. En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğu inanç ve anlayışı ile yine Kadirli’nin ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedefleyeceğiz. Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek, daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.

Özel Yedimart Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yedimart Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Savrun Mahallesi. Mehmetcan Cad. No:24 Özel Yedi Mart Hastanesi Kadirli / Osmaniye  
Telefon 0328 717 70 70
Fax 0328 718 36 96
E-Mail info@yedimarthastanesi.com

Özel Yedimart Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yedimart Hastanesi Nerede
Özel Yedimart Hastanesi Randevu Alma
Özel Yedimart Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yedimart Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yedimart Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yedimart Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Genel Cerrahi

-Kardiyoloji

-Üroloji

-Kulak Burun Boğaz(KBB)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Göz Sağlığı ve Hastalıkları

-Nöroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Plastik Cerragi

-Kalp Damar Cerrahisi

-Beyin Cerrahisi

-Fizik Tedavi

-Ortapedi

-Anestezi

-Mikrobiyoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Beslenme Ve Diyetik

-Piskolog

Özel Yedimart Hastanesi Doktorları
Özel Yedimart Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -