Özel Kalepark Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta marka olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel Kalepark Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kalepark Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şevkiye Mah. 3. Sok. 3/A Kozan / ADANA
Telefon Tel:0 322 515 91 91 – 0 322 516 17 67
Fax Fax:0 322 515 89 23
E-Mail E-Mail:info@kaleparkhastanesi.com.tr
Özel Kalepark Hastanesi Nerede
Özel Kalepark Hastanesi Randevu Alma
Özel Kalepark Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kalepark Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kalepark Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kalepark Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Genel Cerrahi Polikliniği, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hemşirelik Hizmetleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji Polikliniği, Kulak-Burun-Boğaz (K.B.B.), Tıbbi Biyokimya, Üroloji Polikliniği
Özel Kalepark Hastanesi Doktorları
Özel Kalepark Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -