Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

SAĞLIK HİZMETLERİNİ ULUSLARARASI HİZMET HİZMET KALİTE STANDARTLARINI TEMEL OLARAK ETKİN,KALİTELİ,VERİMLİ SAYGIN,KOLAY ULAŞABİLİR,ETİK KURALLARA UYGUN,GÜLER YÜZLÜ BİR ANLAYIŞLA TOPLUMA SUNMAK.TOPLUMUMUZU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTALIKLARI KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, KORUYUCU DİŞ HEKİMLİĞİ FAATLİYETLERİNİ UYGULAMAK,TEDAVİ AŞAMASINDA EN DÜZEYE ERİŞMEK İLKESİNE BAĞLI KALARAK KALİTELİ HİZMET VERMEK.

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cemalpasa Mah. Sülemis Cad. 1622 Sk. No:8 Kadirli /OSMANIYE  
Telefon 0 328 717 0083
Fax 0 328 717 0082
E-Mail kadirli.adsm@saglik.gov.tr

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Poliklinikler

-Röntgen

-Protez Laboratuarı

-Evde Sağlık Hizmetleri

Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kadirli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -