Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi

Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi, Osmaniye ili Kadirli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Savrun Mah. Karatepe Cad. No:21 Kadirli/Osmaniye  
Telefon Tel:0 (328) 717-6787
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Nerede
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -