Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi

2007 Yılında Bornova Özkanlarda ana branşlar ile hizmete başladık. Halkımızdan aldığımız destek ile daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu 12 branşa çıkarttık ve tetkik imkanlarını genişlettik. Fizik tedavi ve rehabilitasyon laboratuarını açtık. Her geçen gün imkanlar dahilinde dahada iyiye giderek halkımızın yedigün yirmidört saat sağlıklı olmasını amaç edinerek çalışmaktayız. 2009 yılında Karabağlar da Karabağlar Tıp Merkezi Şubemizi ve 2012 yılında da Çamdibinde Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Şubesini hizmete başlattık.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Hakkında İçerikler
Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi İletişim Bilgileri

Adres Gaziosmanpaşa mh. 5454 sk. No:23/3 Bornova / İZMİR  
Telefon 0 (232) 461-8080
Fax
E-Mail yediguncamdibi@gmail.com

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Nerede
Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Randevu Alma
Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-DAHİLİYE, FİZİK TEDAVİ

-GENEL CERRAHİ

-KADIN DOĞUM

-KBB

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Doktorları
Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -