Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

Sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.Gelişen tıbbın getirdiği imkanları hastalarımıza sağlayarak, insan sağlığına verdiğimiz değerle topluma faydalı örnek alınan, sürdürülebilir, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmetlerimizi farklı branşlarda da sizlerle buluşturabilmektir.
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sk. No: 36/A Bornova, İZMİR
Telefon Tel:0 232 400 36 86
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@entokbb.com
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
KULAK BURUN BOĞAZ (KBB), ESTETİK, PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, DERMATOLOJİ, SAÇ EKİMİ – FUE YÖNTEMİ
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -