Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

Fresenius Medikal Hizmetler’in vizyonu, en kaliteli diyaliz tedavileri ve ürünlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak küresel liderliğimizi korumak, konumumuzu sağlamlaştırmak ve bunu sürdürülebilir kârlı bir büyüme için olarak kullanmaktır.Fresenius Medical Care, yenilikçi ürün ve tedavilerin geliştirilmesine olan bağlılığımız sayesinde optimal sürdürülebilir klinik ve teknolojik standartlara ulaşır. Yılların getirdiği profesyonel tecrübe ve yenilikçi yaklaşımımız ile AR&GE çalışmalarımızda odak noktamız optimal hasta bakımı sağlamak için teknolojik ve klinik avantajımızı korumaktır. Optimal tıbbi ve profesyonel uygulamalar sunan yüksek kalite ürün ve hizmetlerin sağlanması konusunda bağlılığımızı bir araya getirdik. Dürüstlük, doğruluk, saygı ve itibar hastalarımız, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizin vazgeçilmezleridir. Yaşamaya değer bir gelecek için çalışıyoruz.

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Erzene Mah. 113 Sok. No:2 Evka 3 Bornova/İzmir 35040 İzmir  
Telefon 0 232 375 3235 444 63 62 (Çağrı Merkezi)
Fax 0 232 375 3284
E-Mail egenefroloji@fmc-ag.com

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Nerede
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -