Özel Vega Hospıtal Hastanesi

reklam

Hastalarımızın sağlığını iyileştirmeye çalışırken empati kurarak ve güler yüzle yaklaşarak kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.Hedefimiz; hastanemizi sürekli geliştirmek, hastalarımıza en iyi olanakları sunmak. İnanıyoruz ki vizyonumuzla istediğimiz noktaya her geçen gün yaklaşıyoruz, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz ve sağlığın merkezi olmaya doğru ilerleyeceğiz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Vega Hospıtal Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kazimiye Mah. Uğur Mumcu Cad. No:6 Çorlu / Tekirdağ 
TelefonTel:0(282) 693 34 00
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Nerede
Özel Vega Hospıtal Hastanesi Randevu Alma
Özel Vega Hospıtal Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Vega Hospıtal Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Vega Hospıtal Hastanesi Doktorları
Özel Vega Hospıtal Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -