Özel Vega Hospıtal Hastanesi

Hastalarımızın sağlığını iyileştirmeye çalışırken empati kurarak ve güler yüzle yaklaşarak kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.Hedefimiz; hastanemizi sürekli geliştirmek, hastalarımıza en iyi olanakları sunmak. İnanıyoruz ki vizyonumuzla istediğimiz noktaya her geçen gün yaklaşıyoruz, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz ve sağlığın merkezi olmaya doğru ilerleyeceğiz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Vega Hospıtal Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kazimiye Mah. Uğur Mumcu Cad. No:6 Çorlu / Tekirdağ  
Telefon Tel:0(282) 693 34 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Nerede
Özel Vega Hospıtal Hastanesi Randevu Alma
Özel Vega Hospıtal Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Vega Hospıtal Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Vega Hospıtal Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Vega Hospıtal Hastanesi Doktorları
Özel Vega Hospıtal Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -