Özel İfa Life Diyaliz Merkezi

Hastaya ve hasta yakınlarına saygılı olmak. Hasta haklarının yanı sıra çalışan güvenliğini önemsemektir. Hastaların yeni yaşamlarına yardımcı olmak, ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini önceden öngörmek ve tedavi etmektir. İnsana saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hak ettiğine inanarak, hasta ve hasta yakınlarının güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmaktır. Çağdaş yönetim sistemi, hastalara gösterilen ilgi ve teknolojisi ile örnek gösterilen bir merkez olmaktır. İfa Life olarak hasta ve hasta yakınlarına hijyenik, modern, insana saygılı ve bilimsel sağlık hizmetleri sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İfa Life Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kazımiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:7 59860 Çorlu/Tekirdağ  
Telefon 0282 673 23 46-0282 673 23 47
Fax 0282 673 23 48
E-Mail info@ifalifediyaliz.com-ifalifediyaliz@gmail.com

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Nerede
Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel İfa Life Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İfa Life Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel İfa Life Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel İfa Life Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -