Çorlu Asker Hastanesi

Çorlu Asker Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçe merkezinde, Omurtak caddesinin güneyinde konuşlanmıştır. Çorlu Asker Hastanesinde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir. 10 Haziran 2005 tarihinde 600 yataklı Çorlu Asker Hastanesi olan ismi Çorlu Asker Hastanesi olarak düzenlenmiştir. 25 Ağustos 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetler Komutanlığı’na, 08 Eylül 2008 tarihinde İstanbul Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığı’na bağlanmıştır.

Çorlu Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Çorlu Asker Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Muhittin Mh. Omurtak Caddesi  
Telefon 0 (282) 651-1051
Fax
E-Mail

Çorlu Asker Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Çorlu Asker Hastanesi Nerede
Çorlu Asker Hastanesi Randevu Alma
Çorlu Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çorlu Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çorlu Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çorlu Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/

Çorlu Asker Hastanesi Doktorları
Çorlu Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -