Çorlu Asker Hastanesi

Çorlu Asker Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçe merkezinde, Omurtak caddesinin güneyinde konuşlanmıştır. Çorlu Asker Hastanesinde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir. 10 Haziran 2005 tarihinde 600 yataklı Çorlu Asker Hastanesi olan ismi Çorlu Asker Hastanesi olarak düzenlenmiştir. 25 Ağustos 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetler Komutanlığı’na, 08 Eylül 2008 tarihinde İstanbul Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığı’na bağlanmıştır.
Çorlu Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Çorlu Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Muhittin Mh. Omurtak Caddesi
Telefon Tel:0 (282) 651-1051
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Çorlu Asker Hastanesi Nerede
Çorlu Asker Hastanesi Randevu Alma
Çorlu Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çorlu Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çorlu Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çorlu Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Çorlu Asker Hastanesi Doktorları
Çorlu Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -