Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi

Sağlık sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmeleri hastalarımızın sağlıklı kalabilmeleri ve yaşam kalitelerini artırmak amacıyla; Hastalarımızın güvenini kazanarak sağlık sorunlarına en kısa sürede, doğru ve güncel çözümler üretmek, Etik değerlere sahip çıkarak, hasta güvenliği ve memnuniyetini önemseyen, kendilerini mesleklerine adamış hekimler ve sağlık profesyonelleri ile hizmet vermek, Son olarak hastalar ve çalışanlar tarafından daima tercih edilen bir kurum olmak için varız.Optimed; sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, güçlü hekim kadrosu, sağlık çalışanları ve altyapısıyla uluslararası kalite standartlarında hizmet vermeyi ve bölgede birçok konuya öncülük ederek, referans hastane olmayı hedeflemektedir.

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kazımiye Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi No: 58/C, 59500 Çorlu/Tekirdağ  
Telefon (0282) 726 05 55
Fax (0282) 726 55 21
E-Mail

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Nerede
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Beslenme ve Diyetetik

-Cildiye (Dermatoloji)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göğüs Hastalıkları

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Kardiyoloji

-Laboratuvar

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Radyoloji

-Yoğun Bakım Üniteleri

-Anestezi ve Reanimasyon

-Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi

-Çocuk Cerrahisi

-Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Odyoloji

-Psikiyatri-Psikolog (Klinik)

-Üroloji

Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi Doktorları
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -