Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi

Tekirdağ ilinin güzide ilçesi Çorlu’da; Nörolojik yakınmalı hastalara, ikinci basamak ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunmak amacıyla açılan özel sağlık kuruluşuyuz. Bölgemizde nörofizyolojik tetkiklerin yapılamaması, hastaların eeg, emg ve psg (uyku tetkikleri) tetkikleri için istanbul’daki büyük hastanelere gitmek zorunda kalmaları, çok uzun süreye randevular verilmesi, sağlık bakanlığının özel sağlık kuruluşlarının açılmasını kolaylaştırıcı politikaları, emekli sandığı ve ssk’nın anlaşmalar yaparak desteklemeleri, merkezimizin kurulmasını sağladı. Hasta hakları ve deontoloji kurallarına saygılı, tıbbi etik değerlerin aktif savunucuları, en iyi kalitede hizmet anlayışını benimseyen, mesleki bağlılık yeminini etmiş kişilerin görev yaptığı Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi’yiz

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5 Tekirdağ/Çorlu  
Telefon 0 (282) 653-1957
Fax
E-Mail

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Nerede
Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nöroloji

-Psikiyatri

Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi Doktorları
Özel AS-TIP Nörofizyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -